Názgúl

Posledních několik měsíců

19. listopadu 2012 v 21:32 | Nazgúl
Konečně jsem se opět dokopala k tomu, abych na blog něco napsala.Je mi už blbý se vám neustále omlouvat v každém článku, který sem napíšu, ale nyní bych se vám opravdu omluvit měla, protože můj poslední příspěvek je z června a nyní už je listopad! Takže: OMLOUVÁM SE VÁM! Ano, hrozně vás zanedbávám. No, ale abych tady nepsala jen o tomto. :)
Jelikož jste ode mě nedostali žádnou zprávu přes letní prázdiny, tak vám nyní stručně, ale opravdu hodně stručně popíšu, co jsem vlastně dělala. ;))

Červenec: Tento měsíc jsem více méně trávila u babiček, kde jsem si to samozřejmě užila a trochu jsem se naučila skákat šipky. :D A následně jsem byla týden s rodiči na dovolené u Orlických hor.
To by bylo asi vše ze zážitků z července.
Ale pozor! Já úplně zapomněla na to, že už jsem zde, na blogu, druhým rokem! 24. července můj blog slavil druhé narozeniny. :)
Doufám, že jste na mě aspoň trošičku pyšní, že jsem s blogařením nepřestala, i když to tak možná trochu vypadalo. :) Ale důvody mám téměř neustále stejné. O prázdninách téměř nebyl čas, spoustu práce do školy, a když jsem byla u počítače, buď jsme neměla chuť a náladu sem něco napsat, anebo jsem neměla žádný nápad.

Srpen: Pořádně si nepamatuji, co jsem dělala, ale do paměti se mi vryly dva týdny.
1. týden: Na tento týden se samozřejmě zapomenout nedá, jelikož jsem ho strávila s Clarett a Caddy u Ynky a Ringwil. :) Bylo to u nich opravdu super! ;))
2. týden: Ten jsem prožila na letním táboře (Týden v pohybu). Tam jsem si to také užila. Nejen, že jsem poznala nové hry, ale hlavně jsem tam poznala nové kamarády a doufám, že se na tento tábor dostanu i příští rok. :)
Tak to by asi bylo vše. :)

No a nyní už ke školnímu roku, který jsem celkem slušně začala v září. A ano, tím celkem slušně opravdu myslím celkem slušně. Z většiny předmětů jsem na začátku roku dostávala jedničky a dvojky. Ovšem kromě matematiky, která mi bohužel nejde tak, jak bych chtěla. Ať se učím, jak chci, obvykle z ní dostanu horší známku. A vlastně i nyní se mi můj průměr trochu zhoršil... No, ale budu dělat vše, co bude v mých silách, abych si to spravila. :)


Konečně prázdniny!

29. června 2012 v 13:50 | Nazgúl
Konečně konec školního roku a hlavně konečně letní prázdniny! :D Ou jéé!

Hups...

30. dubna 2012 v 9:06 | Nazgúl
Bože, je neuvěřitelné, že jsem sem naposledy zveřejnila článek v prosinci a za tu dobu uběhly čtyři měsíce! Vlastně téměř pět měsíců. Mrzí mě to, ale měla jsem k tomu i několik prostých důvodů a to jest škola a nedostatek času. Ano, musela jsem se učit do školy a neměla jsme moc času na napsání článku na blog.
Moc se omlouvám. Teď ke konci školního roku bych se to ráda pokusila napravit, ale uvidím. Jak je konec školního roku, budu se muset učit na závěrečné písemné práce.

24.12. 2011=Štědrý den

26. prosince 2011 v 12:35 | Nazgúl

Ach a je tu znovu Štědrý den. :) Někteří lidé si myslí, že Vánoce spočívají jen v uklízení, zdobení bytů a domů, zdobení vánočního stromečku a rozdávání dárku. Ano, toto sice dělá každý a je to hezké, ale křesťané očekávají i příchod Pána Ježíše. :)
Ale já vám všem teď stručně "řeknu", co jsem o Štědrém dnu dělala s Clarett.


Víkend

2. dubna 2011 v 20:38 | Nazgúl
Je mi trochu trapné, že jsem sem už dlouho nepsala. Ale bylo to tím, že jsem třeba neměla nápady co psát a nebo jsem to nestíhala dopsat. :-(
Ale teď jsem se rozhodla, že sem konečně něco napíšu. A rozhodla jsem se, že napíšu o víkendu.
Ale ona ještě nebyla neděle a tak vám napíšu jen o pátku a sobotě. Možná sem ještě přidám to, co jsem dělala tento týden.

Pátek:
Tetno den jsem jela ke své kamarádce. Měla jsem k ní jet už v úterý, ale zapomněla jsem se zeptat rodičů a tak jsem nikam nejela. Tak sem k ní jela v pátek. Jenomže maminka zapomněla, že k ní jedu. A tatínek byl pryč. Podařilo se mi maminku přemluvit, abych tam mohla jet na kole. Moje kamarádka totiž nebydlí ve stejném městě. Tak jsem odjela na kole. Verča (to je ta kamarádka) našla na poli pejska. A nechali si ho u sebe, dokud se někdo nepřihlásil. jenže se do týdne nikdo napřihlásil a tak ho dali jedné rodině. Verča zjistila, že kdyby si toho psa nechali, tak by z něj vyrostl nějaký hnusný pes. A hlavně na něj měla alergii.
Ale to je jedno. Já jsem si to u ní užila. Jezdili jsme na kole a dělali jsme různé věci. Také jsme navštívili toho pejska.

Sobota:
Clarett přespávala z pátku na sobotu u Caddy. Já jsem zase po obědě jela za sestrou Lilliene. Musím říct, že jsem si to tam užila. Běhali jsem venku a hráli jsme jednu stolní hru (už nevím, jak se jmenuje). Pak jsem si hráli s bratrem Caddy a lezli jsme po stromě. A pak jsem hráli ještě pár her. Prostě jsem si to tam moc užila.

Tento týde:
Kdybych tady psala všechno o tomto týdnu, zabralo by to hodně času. A já se chci koukat na Noc v muzeum. :-D

Jarní prázdniny

10. března 2011 v 20:03 | Nazgúl
Máme jarní prázdniny! Je to úžasné! Konečně si odpočinu od školy, ale ne na moc dlouho, protože máme nějaké úkoly.
V sobotu jsem byla s tátou, s panem farářem a ještě několika lidmi z farnosti na bowlingu! Užila jsem si to tam. Jen jedna věc pro mě byla novinkou a to ta, že jsme neměli na bowlingu dětské zábrany. Ale byla legrace, když nám koule padala do žlábků. :-D
Měli jsem jet k babičkám, ale na konec tam jela jen maminka. Clarett a tanínek byli nemocní a já jsem se taky necítila úplně nejlépe.
Mně už je lépe a Clarett taky. :-D Koukaly jsme se na Pána rohlíků! Je to sranda. Měly jsem hrozné záchvaly smíchů a napodobovaly jsme Legolase.:-D Nebo jsme říkaly skvělé hlášky, které tam byly. :-D Ty hlášky se nedají napsat, protože by to tak dobře nevyznělo. Na to byste se museli podívat. :-D Můžete se na to podívat ZDE.
Společenstvo koblihy.

Čtvrtek

24. února 2011 v 20:01 | Nazgúl
Dnes je skvělý den! Tedy pro mě je skvělý den. Dnes ráno jsem byla u zubařky. A víte, co mi řekla? Řekla mi, že asi budu mít rovnátka! Tedy jen na noc. To byla pro mě jedna dobrá zpráva, ale ve skutečnosti je ještě jedna. :-D A ta druhá zpráva je, že jsem dnes byla zkoušená ze zeměpisu. Když jsem slyšela naší učitelku, že vyslovila mé jméno, trochu ve mně hrklo. Ale dostala jsem jedničku. A to jsem velice ráda! :D
Ale po dobrých zprávách jsou i špatné zprávy a ta jedna špatná zpráva je ta, že mým spolužákům se podařilo rozbít sklo na druhém stupni. Oni se honili, pak se o to skolo opřeli a zbytek si dovedete představit. Ozvala se velká rána a sklo se vysypalo. Klukům se nic nestalo, ale mají celkem průšvih. :-(
Ale konec dobrých a špatných zpráv. :-D Já vám toho můžu hodně vyprávět. Můžu vám vyprávět klidně celý týden, ale já vám chci vyprávět pouze o sobotě, pondělí a středě. :) Tak se uvelebte a jen čtěte. Můžete si dát čaj nebo čokoládu. :-D Ale možná to bude krátké. :-D :-D

Škola a vysvědčení.

15. února 2011 v 17:55 | Nazgúl
Poslední dobou se v článkách ze začátku neustále omlouvám. A už mi to začíná vadit, že sem tak moc nepíšu. Ale co se dá dělat. Obvykle si rychle prohlédnu pár stránek a zase jdu pryč. Teď mám učení docela dost. Ale řeším to tak, že se nejvíc učím po ránu v posteli. No a obvykle po nějaké písemce dostanu třeba jedničku nebo dvojku.
Připadá mi celkem pozdě psát něco o vysvědčení, ale předtím jsem to nezvládla a tak to teď hodlám napravit. ;-)

Nejprve vám řeknu, jak to probíhá ve škole. :-)
Opravdu to není nic moc. Zítra mě čeká malá písemka z matematiky, ale na tu se budu učit až za chvíli. Taky máme fyziku a asi bude zkoušení. Pak jsou předměty, které ještě ujdou. No a pak přírodopis. V pondělí jsme psali písemku. Tak uvídím, co budu mít. Měla jsem tam dvě chyby.
A hlavně se do čtvrtka musím naučit něco o bohyni Athéně. A část musím říct zpaměti. Naštěstí mi učitelka dovolila jen začátek a zbytek můžu číst, protože jsem o ní našla spoustu věcí a mám zatím tři stránky. :-D
Nejhorší je, že osmá třída jela na hory a někteří osmáci nejeli a tak budou celý tento týden v naší třídě. Máme tam nějaké dva kluky a ty tam neustále vyrušují. Ach jo. :-(
Ale teď třeba nějaké lepší zprávy, ne? :-D
Příští pondělí 21. 2. jedeme se školou do Prahy. Už se těším. Bude to na Fidlovačce a představení se jmenuje Lucerna. Už se moc těším. Pak ve středu pojedu k zubařce. O té se nebudu nijak rozepisovat, protože zubařku nemám moc v lásce. :-D
No a v sobotu máme jet s náboženstvím do pražského zoo! Doufám, že to vyjde. :)
Ale pak už nevím, co mě čeká. No jarní prázdniny budeme mít asi nějak kolem 7. března. Škoda.

Vysvědčení bylo dobré. Měla jsem z přírodopisu, fyziky a angličtiny za dvě. No a jinak jsem měla jedničky. vysvědčení mě potěšilo. :-D
Už se hrozně, ale hrozně moc těším na velké prázdniny!!! To asi i vy ostatní, co? :-D

Jak to, že to tak trvá?

24. ledna 2011 v 20:26 | Nazgúl
Ach jo, ach jo. Já jsem se teď vyhrabala z angíny a v pondělí jsem byla u doktora na kontrole. No a tam zjistím, že jsem chytla mezitím nějakou hnusnou virózu!!!
To je k zlosti..!
Do školy můžu asi až ve čtvrtek. Tedy chci jít do školy ve čtvrtek. Nemůžu si dovolit být doma už dva týdny. To prostě nejde!
Sice to je doma dobré. Ale dělat si úkoly a pořád je zjišťovat je děsné.
To už bych raději seděla v lavici, psala písemky a věděla, co máme za úkoly.
No jo, ale to bude možné až ve čtvrek. Až ve ČTVRTEK!!! :-D
Ale co, to nějak přežiju.

Dneska to doma bylo skvělé. S Clarett jsme si vyprávěly o zážitcích z našich pobytů u Ynky a Ringwil. :-D To víte. Byly to hrozně moc velké záchvaty smíchů. :-D Ach jo. :-D

Štve mě, že nejsem pořád zdravá, protože je venku celkem hezky, někdy svítí slunce a zpívají ptáci. Je krásně a já bych hned vyběhla ven.
Místo toho sedím u okna, koukám se jak je venku krásně, nebo ležím v posteli. Což je taky super, protože si pořádně opočinu a taky se pořádně vyspím. :-)
A neberu síly na nové záchvaty smíchů. :-D
Ale doufám, že vám je skvěle. A nemáte moc starostí se školou. :-)

A je to tady zase...! :-(

19. ledna 2011 v 18:25 | Nazgúl
Co je tady zase? Na to se asi ptáte hned, co jste si přečetli titulek. Není to nic slavného ba ani důležitého. Nic jsem ani nedokázala. Vlastně jsem dokázala jednu věc a to je, že jsem zase nemocná.
Nevím, jestli jem byla nemocná v prosinci to asi jo, ale nenapsala jsem o tom nic na blog.
Jen Clarett napsala o tom, že je zase nemocná. Naše rodina se ještě nevyhrabala z těch nemocí asi už od září. Je to hrozné. Hrozné je, že bych teď měla správně být ve škole a psát písemky. Důležité písemky. Pro mě je teď důležitá matika, protože tam mám 1-2 a já chci mít samozřejmě 1.
Ostatně z těch důležitějších předmětů mám dvojky. :-( Ale to nevadí. Pokusím se to napravit příští pololetí.
Ale to je jedno.
Sice je nemoc hrázná. Je mi mizerně, pořád smrkám, kejchám. No a tak, ale zase můžu ležet v posteli, poslouhat hudbu, kreslit si , číst si...
Já mám angínu, kterou už měla Clarett a maminka.
Je to mizerný, já se cítím mizerně. V sobotu jsem měla teplotu 39,5. Pak klesala na 38,2 a 38,3. Dobrý.
Teď, ale mám asi něco 36,5. Je to dobrá teplota, jenomže do školy pořád nemůžu.

Neříkám, že školu miluju to ne. A taky neříkám, že mám ráda zkoušení u tabule. Já, když jsem zkoušená u tabule, tam mám hroznou trému. Já mám takovou trému, že v matice opíšu ten příklad a třeba ho ani nevypočítám. Nebo ho začnu počítat, ale jen co ke mě příjde učitel, přestanu počítat. Nemám ráda, když za mnou jsou učitelé a já něco dělám.
To by se člověk zbláznil. Nejhorší je zeměpis. No nevíte, jestli vás zrovna bude zkoušet nebo píšete písemku a nejhorší je, když paní učitelka i zkouší a pak ještě píšeme samostatnou práci.
Mám ráda víc písemky. Zkoušení taky není špatný, když nám dovolí se podívat ještě do učebnice.

No školu teď nechám školou. Já jsem doma v teple a můžu si číst, kreslit atd...
Doktor mi dal anitibiotika, která jsou celkem dobrá, když je nemám déle v puse. Pak jsou taková větrová. Tedy mně to tak příjde. :-)
O tom, jak jsem nemocná, jsem vám už napsala :) a tak vám můžu napsat o tom, jaké je tady počasí.

Tak počasí.
Je tady zataženo a trochu zima. Jen trochu a si tak 5 stupňů nad nulou. I když je zataženo, mně se tady líbí. Moc se mi tady líbí. :-)
Mám ráda, když je zataženo a sychravo, ale líbí se mi i slunce, které jsme tady měli včera a předevčírem. To jsem měla pocit, že je léto. :-D

Omlouvám se, že jsme sem dlouho nepsala, ale tento článek vám snad bude stačit. :-D
A dozvíte se v něm vše, co jste tak dlouho nevěděli. :-D

No nic já jdu zase marodit a číst si.

Vánoce a jak jsem je prožívala

30. prosince 2010 v 21:44 | Nazgúl
Je trochu pozdě psát něco o Vánocích. Já jsem chtěla dát na blog dříve takový článek, ale bohužel jsem se na to nezmohla. :-( Nebo jsem se prostě na počítač nedostala. No a teď ležím v posteli s rýmou a menší teplotou. :-( Ale proč bych měla být pořád jen smutná! Přece nejsem smutná princezna!! Bude přece už zítra silvestr!!! Doufám, že budu moc jít ven.
No, ale já jsem sem chtěla psát o našich prožitých Vánocích. Sice jste se asi už něco dočetli u Clarett, ale to nevadí. Já vám to řeknu podle sebe a podle toho, jak jsem to JÁ prožila. Každý přece jinak prožívá Vánoční svátky, no ne?

Je mi zima...

30. listopadu 2010 v 18:02 | Nazgúl
Nevím, před jak dlouhou dobou jsem se vrátila ze školy, ale to je jedno. Mně je zima jak venku, tak i doma. Doma mi je zima, protože táta pře chvílí šel na balkón a já jsem byla přímo v průvanu. Taky mě dost bolí záda. Jak z tašky, tak i z nějakého důvodu, který ještě neznám :-D
Dneska jsem psala písemku z matiky. Hrozně jsem se bála, že to zvořu. Ale.....dopadlo to naštěstí dobře! Musím říct, že se trochu bojím zítřka. Možná budu zkoušená ve fyzice. To já nechci.

Teď se spíš obrátím na Vánoce a na vánoční nákupy.
Začínám se dostávat do situace, kdy mám nakupovat vánoční dárky, ale nevím, co mám koupit. Abych na to nakupování nebyla sama, tak jedu v pátek se svou kamarádkou nakupovat dárky. Doufám, že nakoupím všechno, co chci a nebudu už muset lítat do města, protože mi asi chybí nějaký dárek. Taky jsem se rozhodla, že jako vánoční dárky budu psát nějaké povídky, ale nevím co mi z toho vznikne a už vůbec ne, jestli to stihnu.
Vánoce se opravdu blíží až moc rychle. Za tři týdnu už jsou. Moc se těším. A co vy?

Poslední dny

26. října 2010 v 21:06 | Nazgúl
Vím, že jsem sem moc dlouho nepsala a opravdu mě to mrzí, ale neměla jsem moc času na to, psát články. Ale teď, když je poslední den před prázdninami, jsem si udělala trochu času na to, abych sem něco konečně napsala.
Určitě vás zajímá, co jsem mezitím dělala.
Myslím si, že jsem měla dny jako každý jiný člověk, který chodí do školy. Jelikož jsem byla nemocná, musela jsem dohánět látku a psala jsem pár testů. Testů bylo opravdu hodně. V pondělí jsem také psala pár testů a doufám, že dopadnou dobře.
Dnes jsem se trochu ulila ze školy. :-) Musela jsem na ortopedii.
Ráno jsem vstávala trochu později, protože jsem si zapomněla nařídit budík. S tátou jsme vyjeli do nemocnice kolem sedmé hodiny. Sice jsme tam byli jako první, ale čekali jsme tam asi tak tři hodiny. Hodinu nebo možná víc jsem čekala, než mě příjmou a pošlou na rentgen a další - asi spíš dvě hodiny - jsem čekala, než mě k tomu doktorovi znovu příjmou. Nakonec jsem ještě šla do školy. Přišla jsem tam zrovna, když byla hodina počítačů. Pak jsme měli ještě jednu hodinu, ale to není důležité.
Měli jsme odpolední přestávku a celý druhý stupeň byl venku.
Venku to nebylo zas tak dobré, neříkám, že to bylo špatné, ale nebavilo mě to tam tolik jako na tělocviku, o kterém vám taky napíšu.
Hned po odpoledním "klidu" jsme se šli převléknout na tělocvik. Protože deváté třídy a pár žáků ze sedmé třídy jeli do Prahy a naše třídní učitelka také, měli jsme na supl zástupce ředitele (všichni kluci mají zástupce ředitele na hodiny tělocvik). Vždy, když máme zástupce na tělocvik, tak hrajeme vybíjenou a tak nebyla ani tato hodina vyjímkou. Naštěstí jsme neměli ani rozcvičku a rovnou jsme hráli vybíjenou. Obávala jsem se, že jim to budu kazit a nebudu umět chytat a tak podobně, ale naštěstí jsem aspoň párkrát přehodila míč přes hřiště. :-D Ale to, co mě nejvíc potěšilo, bylo, že jsme hráli floorball !! Tuto hru jsem hrála poprvé v životě, a musím říct, že je opravdu zábavná. Tedy aspoň mě baví. Musím podotknout, že děvčat v naší třídě je opravdu málo, a to ještě některé holky necvičily a tak hrálo pouze pět dívek. Měly jsme jednoho kluka jako brankáře, ale jinak jsme hrály proti kluků a to byla dost velká přesila. My jsme nedaly žádnou branku, ani tu naši. Zato naši soupeři nám dali asi dvě branky. Nám to nevadilo. Hrály jsme to poprvé a všichni se učíme něčemu novému. Už se těším na další tělocvik.
P.S.
Všichni jste si všimli, že je podzim. To úžasné a nádherné počasí. Nejsou ta příšerná vedra, ale zase není úplně ta krutá zima. Já podzim mám hodně ráda, i když jsem si ho oblíbila teprve nedávno. Je to tak nádherné období, že ho nedokážu ani pořádně popsat, ale vy všichni víte, jak je krásné.

Škola

18. září 2010 v 10:55 | Nazgúl
Před několika dny začala škola. Byla to příjemná změna. Musím přiznat, že se mi do školy docela i chtělo. Buhužel jsem si udělala něco s nohou, ale už se to trochu zlepšilo.
První den jsme hledali naši třídu. Naše třídní nás provedla po druhém stupni a dalších pár dní jsme se seznamovali s našimi učiteli na další předměty. Ještě jsme se pořádně neučili. Nejvíc opakujeme v matematice a pak v angličtině. Z těch nových předmětů mě nejvíc baví asi fyzika.
Ostatní předměty jsou taky dobré. V pátek jsme psali malou desetiminutovku z matematiky.
Z angličtiny jsme měli být zkoušeni, ale nakonec jsme se k tomu nedostali.
Vlastně v pondělí, ale to nebylo nic velkého.
Tak abych to shrnula. Na druhém stupni mě to baví.

V úterý jsme měli jít do divadla, ale já jsme onemocněla a tak jsem nikam nešla. Škoda.
Co se dá dělat. Nebylo mi dobře už v pondělí. To v naší třídě hodně dětí bylo nemocných. Mě a mojí kamarádku v pondělí bolelo v krku a já jsme měla ještě strašnou rýmu. Mám ji ještě pořád.
Mrzí mě, že jsem nemohla do školy.
Dnes už mi je líp a v pondělí asi půjdu do školy.


Ještě chci poblahopřát Ynce k zařízení internetu.

Ona si čokoládu teď nedá. Ona si dá maso.

26. srpna 2010 v 14:16 | Nazgúl
Tak jsem v sobotu přijela za Ringwil a Ynkou s Caddy a Clarett. Když jsme si trochu zvykly, šly jsme se podívat na jejich vesnici, ale podařilo se nám jít na pole, kde byly balíky slámy. Super! Nejdřív jsme šly do tunelu, jelikož nad námi byly koleje a my jsme čekaly jestli pojede vlak a tunel s vlakem se na nás zřítí. Vlak jel, ale bohužel se nezřítil a tak jsme se snažily vyškrábat na balík. No nějak to nešlo. První se tam vyškrábala Ringwil. To už něco znamenalo. Jestli se tam vyškrábala ona, tak my taky. Ještě to nějak nejde. A už jsem se tam dostala. Málem jsem z toho balíku zase slítla, ale udržela jsme se. Pak se tam vyškrábaly i ostatní. Čekaly jsme jestli nepojede nějaký vlak.
Vlak jedé!!! Naše první číslo bylo poze mávat. Podařilo se nám, aby vlak na nás zatroubil! Úspěch. Pak jsme diskutovaly o tom, co budeme dělat. Napadlo nás úsměv Hollywoodské celebrity.
No, co jsme udělaly, tak to už nevím, ale další vlak taky zatroubil. Taky okolo nás jel sedlák Červík, ale naštěstí si nevšiml, jak jsme mu zdemolovaly balík. Když jsme chtěly už jít, zjistily jsme, že by se ten balík brzy rozsypal. Sláma z něho padala a byl celý potrhaný z toho, jak jsme se chtěly chytit. No nic, musely jsme ten balík obrátit.
Když jsme šly domů, zpívaly jsme muzikál a jedly špendlíky a pak nás napadlo, jak se nechat zabít.
Roztáhly jsme se po silnici a chytly jsme se za ruce. Dvě holky šly vždy pozpátku, aby viděly jedoucí auta. Žádné nás nezajelo. Pak nám holky ukázaly dětské hřiště. To jsme se proslavily. Né, že jsem slavné už v železničních dráhách, ale tohle bylo asi ještě horší. Nejdřív jsme se houpaly na houpačkách a lezly na tyče a zkusily jsme i klouzačku, ale byl tam kolotoč. Děsný, příšerný, zabijácký kolotoč.
Zabijáckej kolotoč.
Už na něj nikdy (možná) nepůjdu.

Špatná zpráva

11. srpna 2010 v 10:58 | Nazgúl
Jistě víte, co jsme dělaly s Ynkou, Ringwil a Clarett.
Dělaly jsme tuto ceduli.

Ale nedávno jsem zjistila od své kamarádky, že tu ceduli někdo sundal, rozmazal a pohodil někam ke stromům. Takže cedule už není. Mrzí mě to, ale co se dá dělat. Jsem ráda, že Clarett napadlo, tu ceduli udělat.

Čtvrtek

29. července 2010 v 12:35 | Nazgúl
Zrovna poslouchám skupinu Morning Musume. Ta skupina je úžasná a hrozně se mi líbí. Nebýt Ringwil nikdy bych jí neznala.
Dnes by měla k nám domů přijed moje kamarádka a přespat u nás. Už se těším.
Pustím jí Morning Musume.
Jinak než přijede si budu zase číst Hobita.

Včera po mši jsem všichni šli na faru a tam jsme opékali polské klobázky. Byly dobré, ale některé byly mírně pálivé. Mě se pak bohužel udělalo trochu špatně a tak jsem musela s tátou domů.

Omluva

27. července 2010 v 19:33 | Nazgúl
Omlouvám se, že jsem v pondělí nenapsala. Přespávala jsem u kamarádky a tak jsem se nedostala na počítač, ale to snad nevadí.
Dnes jsme celá rodina jeli do Kutné hory. Navštívili jsem spoustu památek. Byli jsem v chrámu sv. Barbory, v Kostnici a v katedrále Nanebevzetí Panny Marie v Sedlci a asi ještě někde.
Stavovali jsem se na oběd v čínské restauraci. Bylo to tam nádherné. No a pak už jsem museli
domů, tak jsem doma a přemýšlím, co budu večer dělat. (Asi číst Hobita) .
Tak tohle jsem měla já a Clarett
Tak takhle to tam nevypadalo. Bylo to o dost menší, ale hezké.

2 měsíce prázdnin

25. července 2010 v 10:18 | Nazgúl
Byla jsem dva týdny u babiček a jinak zatím moc nevím co dál. Asi pojedeme celá rodina na "Tábor".
Řídí ho můj strejda. A pak to bude překvapení. No a co budete dělat vy?

Neděle

25. července 2010 v 10:15 | Nazgúl
Zrovna jsem se vrátila z kostela. Mše byla úžasná.
Zrovna nevím co dělat.....no asi budu poslouchat soundtrack z Pána prstenů a nebo z Alenky v říši divů. No tak zatim končim, ale brzy sem zase něco napíšu.
 
 

Reklama