Posledních několik měsíců

19. listopadu 2012 v 21:32 | Nazgúl |  Názgúl
Konečně jsem se opět dokopala k tomu, abych na blog něco napsala.Je mi už blbý se vám neustále omlouvat v každém článku, který sem napíšu, ale nyní bych se vám opravdu omluvit měla, protože můj poslední příspěvek je z června a nyní už je listopad! Takže: OMLOUVÁM SE VÁM! Ano, hrozně vás zanedbávám. No, ale abych tady nepsala jen o tomto. :)
Jelikož jste ode mě nedostali žádnou zprávu přes letní prázdiny, tak vám nyní stručně, ale opravdu hodně stručně popíšu, co jsem vlastně dělala. ;))

Červenec: Tento měsíc jsem více méně trávila u babiček, kde jsem si to samozřejmě užila a trochu jsem se naučila skákat šipky. :D A následně jsem byla týden s rodiči na dovolené u Orlických hor.
To by bylo asi vše ze zážitků z července.
Ale pozor! Já úplně zapomněla na to, že už jsem zde, na blogu, druhým rokem! 24. července můj blog slavil druhé narozeniny. :)
Doufám, že jste na mě aspoň trošičku pyšní, že jsem s blogařením nepřestala, i když to tak možná trochu vypadalo. :) Ale důvody mám téměř neustále stejné. O prázdninách téměř nebyl čas, spoustu práce do školy, a když jsem byla u počítače, buď jsme neměla chuť a náladu sem něco napsat, anebo jsem neměla žádný nápad.

Srpen: Pořádně si nepamatuji, co jsem dělala, ale do paměti se mi vryly dva týdny.
1. týden: Na tento týden se samozřejmě zapomenout nedá, jelikož jsem ho strávila s Clarett a Caddy u Ynky a Ringwil. :) Bylo to u nich opravdu super! ;))
2. týden: Ten jsem prožila na letním táboře (Týden v pohybu). Tam jsem si to také užila. Nejen, že jsem poznala nové hry, ale hlavně jsem tam poznala nové kamarády a doufám, že se na tento tábor dostanu i příští rok. :)
Tak to by asi bylo vše. :)

No a nyní už ke školnímu roku, který jsem celkem slušně začala v září. A ano, tím celkem slušně opravdu myslím celkem slušně. Z většiny předmětů jsem na začátku roku dostávala jedničky a dvojky. Ovšem kromě matematiky, která mi bohužel nejde tak, jak bych chtěla. Ať se učím, jak chci, obvykle z ní dostanu horší známku. A vlastně i nyní se mi můj průměr trochu zhoršil... No, ale budu dělat vše, co bude v mých silách, abych si to spravila. :)Abych vám pořád nepsala o tom, co bylo, tak vám napíši něco aktuálnějšího. Minulý týden u nás ve škole proběhla výstava "Zmizelí sousedé". A samozřejmě, to bych nebyla já, kdybych se do tohoto projektu hned nepřihlásila. Do školy učitelka přivezla panely a žáci, kteří se na tom chtěli podílet, se rozdělili do dvojic. Každá dvojice byla u jednoho panelu a musela se nazpaměť naučit část textu k tomu tématu na panelu, který jim byl zadán. Celá výstava byla o židech za druhé světové války. Já a moje kamarádka jsme měly panel o "Spolužácích". Mluvily jsme o židovských dětech, které za druhé světové války studovali na Mikulášském gymnáziu v Plzni a následně z něj byli vyhozeni.
Musím říct, že to bylo docela zajímavé.
Díky tomuto projektu jsem se vlastně "ulila" z vyučování, protože jsme prováděli po té výstavě děti ze školy a ve čtvrtek odpoledne to bylo i pro veřejnost.
Nemyslím si, že je dobře, že jsem nebyla na výuce, ale i při tom projektu jsem se něco naučila.
A aby toho nebylo málo, přihlásila jsem se ještě do dvou literárních soutěží. U jedné mám libovolné téma a u druhé budu psát o holocaustu. Už mám rozepsanou tu druhou povídku a musím říct, že mě to opravdu baví. Sice osudy těch lidí jsou opravdu velice smutné, ale mě baví 1. a 2. světová válka a jsem jen ráda, když se o tom mohu dozvědět něco víc.

Tento týden ve škole namám moc lehký. Dnes jsme psala čtvrtletku z matiky, zítra píšu nějaký menší test z češtiny a kdoví z čeho všeho budeme ještě psát.

Ale jsem ráda, že jsem se konečně dostala k tomu sem napsat. :)

Nazgúl

P.S.
Možná by vás i zajímalo co čtu. :) Před nedávnem jsem dočetla Deník Anne Frankové a nyní čtu Máj jako povinnou četbu do školy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama