Listopad 2012

Deník Anne Frankové

20. listopadu 2012 v 16:20 | Nazgúl |  Knihovnička
DENÍK ANNE FRANKOVÉ

Kniha

Posledních několik měsíců

19. listopadu 2012 v 21:32 | Nazgúl |  Názgúl
Konečně jsem se opět dokopala k tomu, abych na blog něco napsala.Je mi už blbý se vám neustále omlouvat v každém článku, který sem napíšu, ale nyní bych se vám opravdu omluvit měla, protože můj poslední příspěvek je z června a nyní už je listopad! Takže: OMLOUVÁM SE VÁM! Ano, hrozně vás zanedbávám. No, ale abych tady nepsala jen o tomto. :)
Jelikož jste ode mě nedostali žádnou zprávu přes letní prázdiny, tak vám nyní stručně, ale opravdu hodně stručně popíšu, co jsem vlastně dělala. ;))

Červenec: Tento měsíc jsem více méně trávila u babiček, kde jsem si to samozřejmě užila a trochu jsem se naučila skákat šipky. :D A následně jsem byla týden s rodiči na dovolené u Orlických hor.
To by bylo asi vše ze zážitků z července.
Ale pozor! Já úplně zapomněla na to, že už jsem zde, na blogu, druhým rokem! 24. července můj blog slavil druhé narozeniny. :)
Doufám, že jste na mě aspoň trošičku pyšní, že jsem s blogařením nepřestala, i když to tak možná trochu vypadalo. :) Ale důvody mám téměř neustále stejné. O prázdninách téměř nebyl čas, spoustu práce do školy, a když jsem byla u počítače, buď jsme neměla chuť a náladu sem něco napsat, anebo jsem neměla žádný nápad.

Srpen: Pořádně si nepamatuji, co jsem dělala, ale do paměti se mi vryly dva týdny.
1. týden: Na tento týden se samozřejmě zapomenout nedá, jelikož jsem ho strávila s Clarett a Caddy u Ynky a Ringwil. :) Bylo to u nich opravdu super! ;))
2. týden: Ten jsem prožila na letním táboře (Týden v pohybu). Tam jsem si to také užila. Nejen, že jsem poznala nové hry, ale hlavně jsem tam poznala nové kamarády a doufám, že se na tento tábor dostanu i příští rok. :)
Tak to by asi bylo vše. :)

No a nyní už ke školnímu roku, který jsem celkem slušně začala v září. A ano, tím celkem slušně opravdu myslím celkem slušně. Z většiny předmětů jsem na začátku roku dostávala jedničky a dvojky. Ovšem kromě matematiky, která mi bohužel nejde tak, jak bych chtěla. Ať se učím, jak chci, obvykle z ní dostanu horší známku. A vlastně i nyní se mi můj průměr trochu zhoršil... No, ale budu dělat vše, co bude v mých silách, abych si to spravila. :)