Duben 2011

Katra

15. dubna 2011 v 14:01 | Nazgúl |  Hudba


Vím, že jsem už dlouho na blog nic nepsala, ale chystám se to napravit. Tohle video sem dávám abyste věděli, že jseště žiju. =D

Víkend

2. dubna 2011 v 20:38 | Nazgúl |  Názgúl
Je mi trochu trapné, že jsem sem už dlouho nepsala. Ale bylo to tím, že jsem třeba neměla nápady co psát a nebo jsem to nestíhala dopsat. :-(
Ale teď jsem se rozhodla, že sem konečně něco napíšu. A rozhodla jsem se, že napíšu o víkendu.
Ale ona ještě nebyla neděle a tak vám napíšu jen o pátku a sobotě. Možná sem ještě přidám to, co jsem dělala tento týden.

Pátek:
Tetno den jsem jela ke své kamarádce. Měla jsem k ní jet už v úterý, ale zapomněla jsem se zeptat rodičů a tak jsem nikam nejela. Tak sem k ní jela v pátek. Jenomže maminka zapomněla, že k ní jedu. A tatínek byl pryč. Podařilo se mi maminku přemluvit, abych tam mohla jet na kole. Moje kamarádka totiž nebydlí ve stejném městě. Tak jsem odjela na kole. Verča (to je ta kamarádka) našla na poli pejska. A nechali si ho u sebe, dokud se někdo nepřihlásil. jenže se do týdne nikdo napřihlásil a tak ho dali jedné rodině. Verča zjistila, že kdyby si toho psa nechali, tak by z něj vyrostl nějaký hnusný pes. A hlavně na něj měla alergii.
Ale to je jedno. Já jsem si to u ní užila. Jezdili jsme na kole a dělali jsme různé věci. Také jsme navštívili toho pejska.

Sobota:
Clarett přespávala z pátku na sobotu u Caddy. Já jsem zase po obědě jela za sestrou Lilliene. Musím říct, že jsem si to tam užila. Běhali jsem venku a hráli jsme jednu stolní hru (už nevím, jak se jmenuje). Pak jsem si hráli s bratrem Caddy a lezli jsme po stromě. A pak jsem hráli ještě pár her. Prostě jsem si to tam moc užila.

Tento týde:
Kdybych tady psala všechno o tomto týdnu, zabralo by to hodně času. A já se chci koukat na Noc v muzeum. :-D