Březen 2011

SB - Lilliene

13. března 2011 v 15:29 | Nazgúl |  Spřátelené
Spřátelila jsem se s dalším blogem. Tentokrát to je Lilliene. Lilliene má ráda Letopisy Narnie a Pána prstenů. Jsem ráda, že jsem se s ní mohla spřátelit. Neznám jí jen přes blog. Známe se už mnohem déle.
Jestli se chcete podívat na její blog tak můžete: TADY
Já jsem jí udělala takový malý dáreček. Snad se jí bude líbit.

Dess - Hobití nora

11. března 2011 v 13:47 | Nazgúl |  Blog
Já vás asi nudím těmi články jen o sobě a tak. Ale já jsem neměla o čem psát a hlavně jsem moc na blog nepsala. A mrzí mě to. Vždy se to právě snažím nahradit těmi (nudnými) články. :-D Začínalo mi být hloupé to, že mám stále na dessu Vánoce, ale Vánoce už dávno skončily. Tak jsem se znovu rozhodla, že si udělám nový dess.
Mám ráda hobity a tak jsem si s nimi udělala dess.
Nejdříve jsem si našla pár obrázků:

+
=

Trvalo mi hodně dlouho, než jsem udělala ten dess. :-D
Tak snad se vám líbí.

Jarní prázdniny

10. března 2011 v 20:03 | Nazgúl |  Názgúl
Máme jarní prázdniny! Je to úžasné! Konečně si odpočinu od školy, ale ne na moc dlouho, protože máme nějaké úkoly.
V sobotu jsem byla s tátou, s panem farářem a ještě několika lidmi z farnosti na bowlingu! Užila jsem si to tam. Jen jedna věc pro mě byla novinkou a to ta, že jsme neměli na bowlingu dětské zábrany. Ale byla legrace, když nám koule padala do žlábků. :-D
Měli jsem jet k babičkám, ale na konec tam jela jen maminka. Clarett a tanínek byli nemocní a já jsem se taky necítila úplně nejlépe.
Mně už je lépe a Clarett taky. :-D Koukaly jsme se na Pána rohlíků! Je to sranda. Měly jsem hrozné záchvaly smíchů a napodobovaly jsme Legolase.:-D Nebo jsme říkaly skvělé hlášky, které tam byly. :-D Ty hlášky se nedají napsat, protože by to tak dobře nevyznělo. Na to byste se museli podívat. :-D Můžete se na to podívat ZDE.
Společenstvo koblihy.