Tarja Turunen v Praze 8.10. 2010

13. října 2010 v 13:50 | Nazgúl |  Hudba
Už je to pár dní ode dne, kdy Tarja Turunen navšívila Prahu. Já jsem měla to štěstí a mohla jsem tam jet. Sice jsem nenatočila žádné video, protože můj mobil není tak dobrý, ale myslím, že nebude vadit, když sem nedám to své.

Toto video si prosím doposlechněte až do konce, protože na konec je to nejlepší.


Já jsem opravdu velice ráda, že jsem tam mohla být ještě se dvěma kamarády.
Asi chcete vědět jak to probíhalo. Tak já vám to povím.

Byli jsme už v Praze a čekali jsme ve frontě a to jsme tam stáli asi tak hodinu než otevřeli.
Já a můj kamarád Vítek jsme byli už dost netrpěliví a koukali jsme se do oken a říkali jsme: ,,Tam je Tarja a kouká se na nás." Taky jsme se koukali po lidech a někteří měli na sobě i mikinu Nightwish. Asi tak po pěti minutách se fronta pohnula o metr. Po hodině a asi tak čtvrt nebo půl konečně otevřeli dveře a my jsme mohli dovnitř. Obávali jsme se, že tam bude hrozný nával lidí a strkanice, ale nebylo to tak hrozný. Když jsme byli v té hale, museli jsme najít dveře na balkónek. Musím říct, že se to opravdu vyplatilo jít na balónek.
Hned jak jsme se dostali na balkónek, našli jsme si svělé místo hned u světel. Byli jsme na proti podiu a i když jsme si sedli, tak jsme krásně viděli na Tarju. Než začal koncert vyhlížela jsme Eliizabeeth. Jak se Eliizabeeth objevila, okamžitě šla za námi. Chvíli než to všechno začalo, tak jsme si ještě povídali. Pak, jak jsme byli netrpěliví, jsme začali tak trochu volat: ,,Tarja!" Pak se zhaslo a přišla tam nějaká holka: Markíza. My jsme se nejdřív dohadovali, jestli to je a nebo není Tarja. Naštěstí jsme se dohodli, že to Tarja není, ale ta Markíza zpívala jak falešně, tak jí to hrozně ujíždělo. Eliizabeeth měla to štěstí, že slyšela jak se Tarja v zákulisí rozezpívává.
Markíza nás dost nudila. Hlavně zpívala pořád to samé. Nakonec, když zpívala poslední dvě písničky, celý sál křičel: ,,Tarja, Tarja!!!!!!" a někdo: ,,Fůj!"
Eliizabeeth tak moc chtěla Tarju, že se přeřekla a z toho jí vzniklo: ,,Tarja fuj."
Samozřejmě jsme z toho okamžitě dostaly záchvat smíchu. Vítek to neslyšel a my jsme nebyly schopny mu to říct. Tak jsme se taky tak trochu proslavily. Bohuže ta Markíza tam zpívala něco od
Lady Gaga.

A pak to začalo, Markíza odešla. Začalo se to na podiu chystat pro Tarju. Když se dostavil zbytek skupiny bez Tarji a začali hrát, tak ceý sál jásal a podobně. Jak to na koncertech bývá.
Jak jste už určitě slyšeli na prvním videu Tarja po první nebo po druhé písničce mluvila česky. Všichni jsme byli nadšení, že umí něco říct i česky. Jak Tarja zpívala, někdy se podívala i na nás a usmála se. Popravdě řečeno my jsme tam byli nejmladší ze všech. Tak jí to asi přišlo milé. Už si přesně nepamatuji, které písničky tam zpívala, ale určitě zpívala: My Little Poenix, I Feel Immortal, Underneath, Falling Awake, Naiad, I walk alone, Lappi, Dark star, The Archive of Lost Dreams, In for a kill, Until My Last Breath, White Night Fantasy, Damned and Divine, Die Alive.

Chtěli jsme i Nemo, ale to tentokrát nezazpívala. Škoda. Rozodně jsme si to hodně užili.


Na youtube jsme to našla pod heslem: Tarja Turunen v Praze 2010.
Kdyby jste se chtěli podívat na další videa.
Ale nemají moc dobrou kvalitu.
To je jediná vada.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nessa Nessa | Web | 13. října 2010 v 19:24 | Reagovat

Tak ja si prosím napríklad Sama....a ty???

2 Caddy Caddy | Web | 13. října 2010 v 20:13 | Reagovat

Ty jo, já bych tam TAK chtěla jet!!!!!!!!!!!! Škoda, že sem tam nebyla, to muselo být skvělý!!! A jak tam v prvním videu Tarja mluvila, to bylo úžasný!!!

3 rohirrimqa rohirrimqa | Web | 13. října 2010 v 20:17 | Reagovat

K nám by tiež niekedy mala prísť, asi v decembri, možno sa nám tam podarí s kamoškou dostať... celkom sa mi páči Nightwish, aj keď kamoška je oveľa väčší fanúšik ako ja :D :D

4 Nazgúl Nazgúl | 14. října 2010 v 7:15 | Reagovat

Já bych se zase chtěla dostat na koncer Nightwish. Měli by tu být 28.8. 2011. Jestli se nepletu.

5 Turmawen Turmawen | E-mail | Web | 16. října 2010 v 18:57 | Reagovat

promiň že otravuju :-) http://gildor.blog.cz/1010/prosim-o-hlasy-do-sonb
dobře ona :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama