Poslední dny

26. října 2010 v 21:06 | Nazgúl |  Názgúl
Vím, že jsem sem moc dlouho nepsala a opravdu mě to mrzí, ale neměla jsem moc času na to, psát články. Ale teď, když je poslední den před prázdninami, jsem si udělala trochu času na to, abych sem něco konečně napsala.
Určitě vás zajímá, co jsem mezitím dělala.
Myslím si, že jsem měla dny jako každý jiný člověk, který chodí do školy. Jelikož jsem byla nemocná, musela jsem dohánět látku a psala jsem pár testů. Testů bylo opravdu hodně. V pondělí jsem také psala pár testů a doufám, že dopadnou dobře.
Dnes jsem se trochu ulila ze školy. :-) Musela jsem na ortopedii.
Ráno jsem vstávala trochu později, protože jsem si zapomněla nařídit budík. S tátou jsme vyjeli do nemocnice kolem sedmé hodiny. Sice jsme tam byli jako první, ale čekali jsme tam asi tak tři hodiny. Hodinu nebo možná víc jsem čekala, než mě příjmou a pošlou na rentgen a další - asi spíš dvě hodiny - jsem čekala, než mě k tomu doktorovi znovu příjmou. Nakonec jsem ještě šla do školy. Přišla jsem tam zrovna, když byla hodina počítačů. Pak jsme měli ještě jednu hodinu, ale to není důležité.
Měli jsme odpolední přestávku a celý druhý stupeň byl venku.
Venku to nebylo zas tak dobré, neříkám, že to bylo špatné, ale nebavilo mě to tam tolik jako na tělocviku, o kterém vám taky napíšu.
Hned po odpoledním "klidu" jsme se šli převléknout na tělocvik. Protože deváté třídy a pár žáků ze sedmé třídy jeli do Prahy a naše třídní učitelka také, měli jsme na supl zástupce ředitele (všichni kluci mají zástupce ředitele na hodiny tělocvik). Vždy, když máme zástupce na tělocvik, tak hrajeme vybíjenou a tak nebyla ani tato hodina vyjímkou. Naštěstí jsme neměli ani rozcvičku a rovnou jsme hráli vybíjenou. Obávala jsem se, že jim to budu kazit a nebudu umět chytat a tak podobně, ale naštěstí jsem aspoň párkrát přehodila míč přes hřiště. :-D Ale to, co mě nejvíc potěšilo, bylo, že jsme hráli floorball !! Tuto hru jsem hrála poprvé v životě, a musím říct, že je opravdu zábavná. Tedy aspoň mě baví. Musím podotknout, že děvčat v naší třídě je opravdu málo, a to ještě některé holky necvičily a tak hrálo pouze pět dívek. Měly jsme jednoho kluka jako brankáře, ale jinak jsme hrály proti kluků a to byla dost velká přesila. My jsme nedaly žádnou branku, ani tu naši. Zato naši soupeři nám dali asi dvě branky. Nám to nevadilo. Hrály jsme to poprvé a všichni se učíme něčemu novému. Už se těším na další tělocvik.
P.S.
Všichni jste si všimli, že je podzim. To úžasné a nádherné počasí. Nejsou ta příšerná vedra, ale zase není úplně ta krutá zima. Já podzim mám hodně ráda, i když jsem si ho oblíbila teprve nedávno. Je to tak nádherné období, že ho nedokážu ani pořádně popsat, ale vy všichni víte, jak je krásné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jíťa Jíťa | Web | 27. října 2010 v 9:49 | Reagovat

Floorbal znám, taky ho občas hrajeme a vždycky se u toho zajíkáme smíchy :-)

2 Ynka Ynka | Web | 1. listopadu 2010 v 23:04 | Reagovat

jo jo, floorbal... vždycky mě postavili do brány... :o) Nechápu, jak jsem to dokázala, že všechny míčky létaly kolem mojí hlavy a žádný mě netrefil... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama