Deset věcí, které mám ráda

11. října 2010 v 19:58 | Nazgúl |  Blog
Tak jsem byla také pozvána do této soutěže a velice ráda se do ní zapojuji. Do této malé soutěže mě pozvala Ynka. :-) Já jsem pozvala: Molly2190, Turmawen a Eliizabeeth.
Vím není to deset, ale kdo bude mezi prvními sedmi tak můžou říct, že jsem je pozvala.

1. Miluji přírodu. Když jdu do lesa, tak se tam uvolním a zapomenu na všechny starosti. Určítě všichni víte, jak je příroda úžasná. Jak je uklidňující a jak je kouzelná.

2. Miluji Boha, i když to třeba není poznat, ale mám ho ráda. Bez Boha by nemohla být ta úžasná příroda a ani já ne. Nemohly by být ty krásné věci, které máme rádi. Boha si velice vážím.

3. Mám ráda šumění moře. Myslím, že nemusím psát, jak je to úžasné, protože to většina znáte.

4. Úžasný zvuk je déšť. Nádherný je dopad kapek a hlavně to bubnování. Aspoň pro mě je to uklidňující zvuk. Musím přiznat, že když prší, tak se mi krásně usíná.

5. Tarju Turunen, její hlas je úžasný. Pro mě nejlepší na celém světě. Nikdo by nedokázal napodobit její hlas. Její písně jsou nádherné a to se sami můžete přesvědčit. Už nemám slov co k ní dodat. Prostě ÚŽASNÁ!!!!!!!!!!!!

6. Mám ráda šustění spadaného listí. Nevím přesně proč to mám ráda, ale ten zvuk se mi hrozně líbí.

7. Východ a západ slunce. Východ slunce je úžasný v tom, že je ticho a chladno. Ráda pozoruju, jak se slunce pomalu probouzí a vylézá za kopci a nebo za pahorky. Musím dodat, že jak východ tak i západ slunce je okouzlující.

8. Staré knihovny a vůně knih. Nevím jak to, ale přitahují mě velké a staré knihovny. Vždy když jsme na nějaké prohlídce zámku a nebo hradu a je tam velká a nádherná knihovna, mám chuť si ji projít a podívat se na ty knihy. Otřít z nich prach a rozevřít. U té vůně knih nemyslím ty nové koupené v knihkupectví, které ještě k tomu celkem smrdí, ale právě ty staré. My máme doma starší vydání Dětí z Bullerbinu a vždy mi ty zažloutlé stránky voněly. Já si nemůžu pomoct, ale mám to ráda.

9. Když příjdu v zimě z venku, zabalím se do deky a pustí se nějaký krásný film a já popíjím horký čaj, nebo kakao a nejlépe horkou čokoládu. Nemusí se ani pustit film, stačí, když si pustím hudbu a nebo si budu číst.

10. Věci které mám ráda: Hudbu, kreslení, dívat se s Clarett a nebo s Ringwil a Ynkou na film, Lurtze :-D, ticho, čokoládu - sladké, čaje, postel, kaktus a své nejbližší.


Píšu tuto soutěž poprvé a to s opožděním, ale musím říct, že mě to bavilo. Nenapsala jsem, co mám všechno ráda, protože to mělo být jen na deset věcí a u mě by to možná bylo i na dvacet a ještě bych tam měla příbuzné, jak živé tak i mrtvé. Jsem ráda, že mám tak dobré přátele, jako jste vy a jsem ráda, že mě Ynka pozvala do této soutěže. :-)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Caddy Caddy | Web | 12. října 2010 v 16:05 | Reagovat

Super!!! Napsala jsi plno věcí, které mám taky ráda, ale nikdy mě to třeba nenapadlo...

2 Ynka Ynka | Web | 13. října 2010 v 16:04 | Reagovat

jé, to bylo krásnééé... :o) moc hezky jsi to napsala a i výběr tvých oblíbených věcí je velice zajímavý :o)

3 lilliene lilliene | Web | 30. října 2010 v 18:20 | Reagovat

3: neslyšela!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama