Srpen 2010

Ona si čokoládu teď nedá. Ona si dá maso.

26. srpna 2010 v 14:16 | Nazgúl |  Názgúl
Tak jsem v sobotu přijela za Ringwil a Ynkou s Caddy a Clarett. Když jsme si trochu zvykly, šly jsme se podívat na jejich vesnici, ale podařilo se nám jít na pole, kde byly balíky slámy. Super! Nejdřív jsme šly do tunelu, jelikož nad námi byly koleje a my jsme čekaly jestli pojede vlak a tunel s vlakem se na nás zřítí. Vlak jel, ale bohužel se nezřítil a tak jsme se snažily vyškrábat na balík. No nějak to nešlo. První se tam vyškrábala Ringwil. To už něco znamenalo. Jestli se tam vyškrábala ona, tak my taky. Ještě to nějak nejde. A už jsem se tam dostala. Málem jsem z toho balíku zase slítla, ale udržela jsme se. Pak se tam vyškrábaly i ostatní. Čekaly jsme jestli nepojede nějaký vlak.
Vlak jedé!!! Naše první číslo bylo poze mávat. Podařilo se nám, aby vlak na nás zatroubil! Úspěch. Pak jsme diskutovaly o tom, co budeme dělat. Napadlo nás úsměv Hollywoodské celebrity.
No, co jsme udělaly, tak to už nevím, ale další vlak taky zatroubil. Taky okolo nás jel sedlák Červík, ale naštěstí si nevšiml, jak jsme mu zdemolovaly balík. Když jsme chtěly už jít, zjistily jsme, že by se ten balík brzy rozsypal. Sláma z něho padala a byl celý potrhaný z toho, jak jsme se chtěly chytit. No nic, musely jsme ten balík obrátit.
Když jsme šly domů, zpívaly jsme muzikál a jedly špendlíky a pak nás napadlo, jak se nechat zabít.
Roztáhly jsme se po silnici a chytly jsme se za ruce. Dvě holky šly vždy pozpátku, aby viděly jedoucí auta. Žádné nás nezajelo. Pak nám holky ukázaly dětské hřiště. To jsme se proslavily. Né, že jsem slavné už v železničních dráhách, ale tohle bylo asi ještě horší. Nejdřív jsme se houpaly na houpačkách a lezly na tyče a zkusily jsme i klouzačku, ale byl tam kolotoč. Děsný, příšerný, zabijácký kolotoč.
Zabijáckej kolotoč.
Už na něj nikdy (možná) nepůjdu.

Gratulace Clarett

12. srpna 2010 v 17:03 | Nazgúl |  Svátky
Chci jen Clarett popřát: ,,VEŠCHNO NEJLEPŠÍ K SVÁTKU!"
A tady má ode mě dáreček.

Komu se líbí Nightwish

11. srpna 2010 v 11:29 | Nazgúl |  Hudba
Máte rádi Nightwish a bývalou zpěvačku Traju Turunen? Jestli ano, tak Tarja bude vystupovat v Praze. Vytoupení bude 8.10. 2010 v Kulturním centru Vltavská a stojí pro jednu osobu 500 Kč. Druhý koncert bude v ČEZ aréně v Ostravě 9.10. 2010.

Špatná zpráva

11. srpna 2010 v 10:58 | Nazgúl |  Názgúl
Jistě víte, co jsme dělaly s Ynkou, Ringwil a Clarett.
Dělaly jsme tuto ceduli.

Ale nedávno jsem zjistila od své kamarádky, že tu ceduli někdo sundal, rozmazal a pohodil někam ke stromům. Takže cedule už není. Mrzí mě to, ale co se dá dělat. Jsem ráda, že Clarett napadlo, tu ceduli udělat.

Opožděný dáreček pro Clarett

11. srpna 2010 v 10:54 | Nazgúl |  Spřátelené
Mrzí mě, jak jsem se opozdila s dárkem pro Clarett, ale aspoň jsem ho udělala.

Doufám, že se to bude Clarett líbit.

Co se dělo poslední dny

8. srpna 2010 v 19:51 | Nazgúl |  Filmy
Asi chcete vědět, proč jsem tak dlouho nepsala... Byla jsem s rodinou na táboře a poté jsme jeli na křtiny, ale tohle je moc krátké a vy nebudete vědět, jak to probíhalo.
(Bude to trochu delší)